Burger King Türkiye

Yeme, İçme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18.2 MB
  • Version 1.16
  • Dil Türkçe
  • Firma TAB GIDA SANAYI VE TICARET A S
İOS mobil cihazınız ile dilediğiniz zaman Burger King'den sipariş verin.

Ücretsiz olarak iOS mobil cihazınıza indireceğiniz Burger King Türkiye mobil uygulaması üzerinden sipariş verebilirsiniz. Acıktığınız zaman mobil uygulama üzerinden dilediğiniz menünün siparişini verin ve yemeğiniz anında kapınıza gelsin. Uygulama üzerinden yemeğinizin içinde ne olacağına siz karar verebilir ve ona göre damağınıza uygun hamburgerlerinizi mideye indirebilirsiniz.

Uygulamanın tıkla gelsin özelliği sayesinde telefonunuz ile belirlediğiniz yemeğiniz belirttiğiniz saatte kapınıza geliyor. Evde arkadaşlarınız ile burger partisi yapmak için kendinizi yormayın mobil cihazınız kapınıza getiriyor. Uygulama içerisinden en yakın Burger King bölümüne git, sizlere en yakın restoranlarımızı görün, nerede olduğunu bilmiyorsanız tıklayın haritadan bakın. Burger King lezzetlerinden mahrum kalmamanız için her şey hazır.

Uygulamanın lezzet avcısı siz olmak istiyorsanız kameranızı açın, ekranınızdan yağan Burger King ürünlerini ve puanları toplayın, topladığınız puanlarla seçtiğiniz hediyeyi Burger King restoranlarından almanın keyfini yaşayın. Bir diğer eğlenceli oyun ise bul kazan oyunu; sizlere verilen karttaki hediyeleri açın, aynı kartta 3 adet aynı ürünün resmini bulduğunuzda hediyenizi Burger King Restoranlarından alın. Sizde Burger'ın eğlenceli ve doyurucu dünyasından eksik kalmayın. 

Burger King Türkiye indir
DİĞER SÜRÜMLER